Кондратюк подає позов на Козловського за порушення авторських прав


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Кондратюк подає позов на Козловського за порушення авторських прав


18-10-2012

Просто на камеру перед журналістами програми "Вікна-Новини" телеканалу СТБ Віталій Козловський порушує закон. Він співає пісню, яку вже виконувати не має права.

Попри те, що ще нещодавно Віталій називав Кондратюка духовним батьком, він відверто порушує заборону, яку наклав екс-продюсер.

Нагадаємо, що саме Ігор Кондратюк допоміг Віталію Козловському стати впізнаваним співаком. Козловський став переможцем програми “Караоке на майдані”.

Авторські права на весь репертуар, а це близько 50 пісень, належать Кондратюкові. не зважаючи на це, Козловський не збирається дотримуватись заборони.

"Авторських прав на ці пісні я не маю, але права артиста, який вперше виконав і знайшов, аранжував їх разом з професіоналами. Я на них маю повне право," - пояснює, чому порушує авторські права, Віталій Козловський.

Співак підтвердив, що про заборону довідався минулого тижня. Попри це у Сімферополі пройшов концерт, де він виконав 12 із заборонених пісень.

Це правопорушення було зняте на відеокамеру.

"13 жовтня мало місце виконання 12 пісень. Цим самим виконавець показав своє ставлення не лише до екс-продюсера, а й до закону. мова йтиме про стягнення майнової компенсації за порушення авторських прав," - пояснює адвокат компанії "Наталія Субота і партнери" Андрій Нечипоренко.

За порушення авторських прав передбачено компенсацію у розмірі від 11 тисяч до понад мільйона гривень. Люди шоу-бізнесу радять Козловському або не співати, або викупити права у Кондратюка.

"Він мусить їх викупити і спокійно працювати. Якщо йому не потрібні вони - він може не викуповувати, робити свої кліпи, робити свої твори. Але користуватися чужим він не має права. Це серйозні речі. За це можна отримати серйозні штрафи і навыть три роки позбавлення волі," - розповідає Володимир Бебешко.
До переліку новин