Ідеальний колективний договір телерадіоорганізації


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

Ідеальний колективний договір телерадіоорганізації


28-05-2008

Ідеальний запропонований договір тому, що є максимально прийнятним для найманих працівників телерадіоорганізації, у першу чергу для журналістів.

Цим договором пропонується, щоб працівники, які мають значний стаж роботі в телерадіоорганізації, попереджалися про майбутнє звільнення не за два місяці, а за більший термін. Колективним договором, з-поміж іншого, пропонується працівникам вимагати вихідну допомогу в ширшому переліку випадків, аніж це передбачено чинним законодавством. Угода містить положення, відповідно до якого роботодавець повинен надавати певну кількість часу журналісту, якого звільняють, для пошуку іншої роботи.

Крім того, колективний договір містить низку положень стосовно умов праці, вимог до облаштування робочого місця журналістів, переліку умов та обставин направлення журналістів до зон війських конфліктів та надзвичайних ситуацій, систему заохочень та стимулювання, відшкодувань для працівників, які не є корінними мешканцями того населеного пункту, де розташована телерадіоорганізація.

Адвокат Андрій Нечипоренко впевнений, що розроблений колективний договір може стати базовою точкою для творчих працівників телекомпаній в ході колективних переговорів та укладання колективного договору.

Розробку колективного договору було здійснено адвокатом компанії Андрієм Нечипоренком. Колективний договір став результатом плідної співпраці з Незалежною медіа-профспілкою України та Інститутом Медіа Права.
До переліку новин