Судові дебати: міжуніверситетські змагання


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Судові дебати: міжуніверситетські змагання


12-03-2011

Для участі у четвертих щорічних судових дебатах з цивільного права та процесу України зареєструвалось 16 команд різних вищих навчальних закладів.

Судові дебати, що проходять в Києво-Могилянській академії, це аналог всесвітньо визнаних moot courts, які проводяться правничими школами провідних університетів світу у форматі стимулятора судового процесу.

Цього річ було створено чотири комісії суддів, кожна з яких заслуховувала по 4 процеси.

“Рівень підготовки студентів різних університетів доволі пристойний. Такого роду змагання дають студентам змогу взяти участь у змодельованому процесі й почути думку досвідчених юристів про рівень їхньої підготовки до справи. Це для них тренування з підвищеною відповідальністю,” – пояснює головуючий суддя однієї з колегії суддів, адвокат Андрій Нечипоренко.

Під час усної частини дебатів кожна команда мала виступити як у ролі позивача, так і в ролі відповідача. Окрім того, для оцінювання суддів від кожної команди подавалася позовна заява у справі та заперечення проти позову.

Представництво команд на дебатах, організованих Студентським науковим товариством правників НаУКМА “Scholaris”, здійснювалося на правах анонімності. Судді розрізняли команди за спеціально присвоєним організатором кодом, а не за назвою університетів чи регіоном.

За результатами дебатів, командою-переможцем стали представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Одній із учасниць цієї команди також дістався диплом за найкращу судову промову.

У фіналі з командою-переможчем змагались студенти Хмельницького університету управління та права.

Два дипломи за найкращий текст позовної заяви та за найкраще заперечення проти позову дістались команді Національного університету “Острозька академія”.

До переліку новин