"Наталія Субота і партнери" забезпечує правовий захист журналістів, постраждалих під час сутички


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

"Наталія Субота і партнери" забезпечує правовий захист журналістів, постраждалих під час сутички


15-10-2008

Працівники охоронної фірми "Грегос" та невідомі особи завдали тілесних ушкоджень трьом журналістам тілесних ушкоджень. Найбільше дісталося фотокореспонденту газети "Коммерсантъ-Украина" Олександру Течинському, якому зламали руку. Головна вимога потерпілих - притягнути до кримінальної відповідальності працівників фірми "Грегос" та інших осіб за заподіяння тілесних ушкоджень та перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Присутніх під час подій міліціонерів журналісти вимагають покарати за те, що вони порушили закон – "не забезпечили громадського порядку, не втручалися у конфлікт і дозволили відбутися побиттю людей, у тому числі журналістів О.Течинського, І.Луценка, В.Гонтаря, не захистили права та свободи громадян і журналістів, не затримали осіб, в діях яких є склади злочинів".

Заява стосується подій 2 жовтня у Києві, коли біля Будинку звукозапису відбувся конфлікт між противниками незаконної забудови столиці і працівниками охоронної фірми "Грегос". Під час сутички постраждали троє журналістів, які виконували свої журналістські обов’язки. Працівники міліції стежили за конфліктом, але не втручалися, осіб, які завдали тілесних ушкоджень, не затримували.

3 жовтня Центр громадських зв’язків Головного управління МВС України у м. Києві повідомив, що київська міліція порушила кримінальну справу за фактом хуліганських дій, вчинених 2 жовтня біля будинку на вул. Первомайського, 5-б в Печерському районі столиці, внаслідок яких постраждали представники мас-медіа, а також кілька охоронців фірми "Грегос".


Фото з місця подій Миколи Тимченка, надано редакцією газети “Вечірній Київ”.

Детальніша інформація про подію:

УНІАН

Українська правда
До переліку новин