Нові тарифи за комунальні послуги в Києві діють до 1 листопада


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Нові тарифи за комунальні послуги в Києві діють до 1 листопада


22-10-2009

Кияни та Віталій Кличко особисто оскаржували підняття цін на комунальні послуги в суді. Шевченківський суд Києва визнав, що підняття тарифів з 01 червня 2009 – незаконне.

Ірена Кільчицька, заступниця Київського міського голови, деталізує домовленості з Кабміном про зниження цін за комунальні послуги:

Ця угода діє лише з 1 листопада. Всі, хто сплатив за тарифи, – вони сплатили правильно. Ті, хто не сплатив, мають доплатити.

Киянам, які заплатили за новими тарифами перерахунок не роблять, а тим, хто платив за старими тарифами, – нараховують борг відповідно до суми нових тарифів.

“Така ситуація виникла у зв’язку з тим, що є перше розпорядження КМДА про підняття тарифів з 01 червня 2009 року, яке оскаржували громадяни, Віталій Кличко та Кабінет міністрів у суді, і яке суд визнав незаконним за позовом Кличка.

Але в той же час КМДА не позбавлена права видавати подальші розпорядження про підвищення тарифів. Саме цим місцева влада скористалась і прийняла ще раз нові тарифи.

Нове розпорядження за № 981 від 31 серпня 2009 року ще ніхто не оскаржив, тому формально воно діє і кияни мають сплачувати за серпень-жовтень за цими тарифами, яким би це розпорядження незаконним не було.

Про порушення законів при прийнятті цього розпорядження свідчить хоча б та обставина, що киян змусили заплатити за серпень за підвищеними тарифами, прийнявши таке рішення в останній день серпня.

За таких умов потрібно або сплачувати за такими тарифами, або готуватися до нових позовів і оскаржувати нові розпорядження КМДА в суді,” – аналізує ситуацію адвокат компанії “Наталія Субота і партнери” Андрій Нечипоренко.

Відеосюжет на Новому каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Апеляційний суд відновив дію нових тарифів за комунальні послуги, але вони все одно не діють

Комунальні послуги слід сплачувати за старими тарифами
До переліку новин