Заяви Денисової про сплату страхових пенсійних внесків підприємцями безпідставні


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

Заяви Денисової про сплату страхових пенсійних внесків підприємцями безпідставні


16-10-2009

Приватні підприємці скаржаться, що незважаючи на прийняття Окружним адміністративним судом м. Києва 28.09.2009 року постанови, якою було визнано незаконною постанову Кабінету Міністрів України № 366 від 14.04.2009 року "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" та зупинено її дію до вступу рішення суду в законну силу, уряд попри все вимагає сплачувати додаткові кошти до Пенсійного Фонду.

Адвокат компанії “Наталія Субота і партнери” Андрій Нечипоренко заявляє, що починаючи з 28 вересня 2009 року і до вступу рішення суду в законну силу постанова Кабміну № 366 не діє, приватні підприємці не зобов’язані сплачувати жодних додаткових страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Позиція Міністра праці і соціальної політики Л. Денисової, яка повідомила, що Кабінет Міністрів подав заяву про апеляційне оскарження постанови Окружного адміністративного суду, і що постанова Кабінету Міністрів України № 366 від 14.04.2009 року продовжує діяти, є безпідставною і неприпустимою для державного службовця високого рівня.

Л. Денисовій доцільно уважно перечитати резолютивну частину рішення суду, зокрема пункт 3, в якому чітко зазначено:

"3. Зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. № 366 "Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" до набрання постановою суду законної сили".

Такі дії Міністра праці і соціальної політики є аморальними і неприпустимими для державного службовця такого рівня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Постанова суду / ДОКУМЕНТ

Кабмін програв: суд скасував пенсійні внески для платників єдиного податку

Тисяча позовів проти Кабміну: платники єдиного податку оскаржують сплату пенсійних внесків

Кабмін до суду: пенсійні внески платників єдиного податку збільшили незаконно
До переліку новин