Медіа-профспілка вимагає у Генпрокурора порушити кримінальну справу проти депутата Ткаченка


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Медіа-профспілка вимагає у Генпрокурора порушити кримінальну справу проти депутата Ткаченка


10-09-2009

Парламентська кореспондентка телеканалу СТБ Ольга Червакова у народного депутата Олександра Ткаченка намагалась з’ясувати причини його нової законодавчої ініціативи: депутат Верховної Ради від фракції комуністів запропонував обмежити доступ журналістів до їдальні Верховної Ради та частково до кулуарів.

Під час інтерв’ю депутат розвернувся і пішов. Журналістка намагалась його наздогнати, щоб отримати відповідь на питання. Це розгнівало народного депутата.

Олександр Ткаченко вихопив мікрофон з її рук і кинув його у міжсходинковий проліт. Як результат, мікрофон зламався, що унеможливило подальше виконання журналісткою своїх професійних обов’язків. Інцидент, що трапився у Верховній Раді, оператор телеканалу СТБ зняв на відео.

Київська незалежна медіа-профспілка звернулась до генерального прокурора Олександра Медведька з проханням порушити кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності журналіста).

Текст звернення до генерального прокурора підготували адвокати компанії “Наталія Субота і партнери”. Це звернення не узгоджувалось з самою потерпілою журналісткою програми “Вікна-Новини” Ольгою Черваковою.

“Закон передбачає, що про злочин може повідомити не лише потерпілий, а будь-яка особа, якій стало відомо про порушення закону,” – наголошує адвокат компанії та юридичний партнер КНМП Андрій Нечипоренко.
До переліку новин