Евакуатори скасували – водії Києва перемогли


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

Евакуатори скасували – водії Києва перемогли


16-02-2009

За неофіційними даними, активна громадянська позиція водіїв столиці змусила чиновників КМДА визнати незаконність евакуації. Водії писали заяви на ім’я керівництва КП “Київтранспарксервіс” і часто успішно відстоювали своє законне право забрати автомобіль безкоштовно після евакуації.

Таких звернень з кожнім днем ставало дедалі більше, оскільки засоби масової інформації опублікували зразок заяви про повернення транспортного засобу, яку підготували наші юристи.

Заступник міського голови Ірена Кільчицька зауважила, що в подальшому евакуація буде здійснюватись виключно в правовому полі, передає кореспондент РБК-Україна. Таким чином, Ірена Кільчицька фактично зізналась, що евакуація автомобілів була не чим іншим, як порушенням законодавства.

Кодекс України про адміністративні правопорушення та інші закони ніколи не передбачали і не передбачають можливості евакуації автомобіля за порушення правил стоянки.

Порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 17.12.2008 року не є підставою для законної евакуації автомобіля за порушення правил стоянки.

Міністерство юстиції зареєструвало новий наказ міської влади. Цей документ скасовує попередній наказ за № 41/104, який видали Головне управління транспорту КМДА і Головне управління МВС у м. Києві. Текст нового документу наразі недоступний, відтак його аргументація поки невідома.

Адвокати компанії “Наталія Субота і партнери” розцінюють скасування київською міською владою свого наказу № 41/104 як хід на випередження, інакше наказ був приречений на скасування, і вітають усіх автомобілістів з перемогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Блокувати колеса - незаконно

Заява про розблокування транспортного засобу
До переліку новин