Наталія Субота і партнери | Юристи


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

Брикайло Юрій Ігорович


Спеціалізація
 
Земельне право, нерухомість, супровід будівельної діяльності, право інтелектуальної власності, корпоративне, цивільне, господарське право, представництво інтересів іноземних фізичних та юридичних осіб перед органами державної влади.

Професійна біографія

Супровід приватних забудовників – основний напрям юридичної діяльності Юрія Брикала з 2007 року: починаючи з відведення земельної ділянки до вводу збудованого  об\'єкту в експлуатацію; а також надання юридичних консультацій по питанням, безпосередньо пов\'язаним із оформленням правовстановлюючих документів на  земельні ділянки, вирішенням спорів, отриманням вихідних даних для здійснення будівельних робіт та по багатьом іншим, включаючи будівництво  об\'єктів, що забезпечують енерго- та газопостачання котеджів.

Саме завдяки такому набутому досвіду надає кваліфіковано консультацію у випадку юридичних ускладнень, що виникли у приватного забудовника та застерегає від них у майбутньому.

Юрий Брикайло з жовтня 2005 року працював в у компанії "АЛАКОР", яка вийшла на  український ринок як інвестор та забудовник, почавши реалізацію декількох  великих проектів.

У компанії "АЛАКОР", окрім роботи у сфері земельного права та нерухомості, також отримав великий досвід та знання щодо юридичного  супроводу будівництва, як невеликих об\'єктів, так і великих логістичних та торгівельно-офісних комплексів.

До цього, з лютого 2004 року, працював помічником адвоката в АК "Коннов і Созановський", яка входить до десятки провідних юридичних компаній  України.

Основними напрямками діяльності стали: земельне право, нерухомість та будівництво. За час роботи в компанії було набуто безцінний досвід та підвищено юридичну кваліфікацію.

Професійну діяльність розпочав у 2003 році на посаді юрисконсульта у ЗАТ "БЕАРС", займаючись претензійно-позовною роботою.

Вищу юридичну освіту здобув у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, який закінчив з відзнакою у 2004 році, отримавши кваліфікацію магістра.

Спеціалізація
 
Земельне право, нерухомість, супровід будівельної діяльності, право інтелектуальної власності, корпоративне, цивільне, господарське право, представництво інтересів іноземних фізичних та юридичних осіб перед органами державної влади.
 
Володіння іноземними мовами
 
Англійська (proficiency).
Чеська (pre-intermediate).
 
Публікації та коментарі
 
Близько 20 статей у правових та спеціалізованих виданнях, декілька доповідей на конференціях, а також численні коментарі в електронних засобах масової інформації.
 
Особисті якості
 
Відповідальність, порядність, наполегливість, аналітичні та організаційні здібності.